Okresní kolo hry PLAMEN

27.05.2008 00:00

V sobotu 24.5.2008 na nás čekala první účast na Okresním kole hry PLAMEN v Havlíčkově Brodě, na které jsme postoupili z oblastního kola společně s družstvem Perknova.

Výchozí pozici jsme měli špatnou, protože všechny ostatní zůčastněná družstva zaběhly "braňák" lépe nežli my a tak jsme začínali z posledního desátého místa.

Soutěž začínala štafetou 4x60m, ve které se nám velice dařilo a v celkovém pořadí této disciplíny jsme dokázali porazit všechny týmy a zvítězit v čase 48,28s .

Po této disciplíně jsme se posunuli na průběžné 5. místo.  Štafeta požárních dvojic se nám úplně nepovedla. Dosáhli jsme času 75,19 ( přičteno i deset trestných sekund)  a obsadili jsme až 5.místo.

Po této disciplíně jsme celkově udželi 5.místo a nyní nás čekaly dvě disciplíny CTIF, které jsme cvičili pouhé 3 týdny. Byli jsme zvědaví jak se nám bude dařit. Na štafetovém běhu na 400 m CTIF se nám dařilo perfektně a s časem 86,47s jsme obsadili, se ztrátou pěti sekund, 2.místo . Požární útok CTIF jsme v druhém pokusu, ve kterém jsme napravili spoustu chyb z prvního, dokončily se 40-ti trestnými sekundami  a celkovým časem 134,85s  na 5.místě .

Výsledek v těchto dvou disciplínách byl vynikající a posunul nás před poslední disciplínou požárním útokem v průběžném pořadí na 4.místo.

Jenže v požárním útoku, který probíhal pouze v jednom pokusu se nám vůbec nedařilo a časem 31,16s jsme obsadily až 8.místo . V celkovém pořadí jsme sice udrželi 4.místo, ale to jsme ještě nevěděli že dostaneme 5 trestných bodů za celoroční činnost, kterou jsme neměli celou splněnou a ani vedenou v naší kronice.

Těch 5 trestných bodů nás v celkovém pořadí poslalo na 5.místo s celkovým součtem 36-ti bodů.